مقالات

اسباب کشی با ایزی پک در دوران کرونا

 

 

  • شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک مانند قبل برای اسباب کشی آمادگی لازم را در همه زمینه ها داراست و هم اکنون باز است.
  • ما برای محافظت بهتر از شما و اعضای تیم ، ایمن سازی تجهیزات و محصولات فروشگاه اسباب کشی را تشدید کرده ایم. به عنوان رهبر صنعت جابه جایی و اسباب کشی، سلامتی و امنیت شما همیشه برای ما در اولویت بوده است.

  • ما محصولات اسباب کشی خود و خدمات اسباب کشی و باربری را را مانند روال گذشته ارائه می دهیم.

#در_خانه_بمانیم

اسباب کشی در دوران کرونا

آیا ایزی پک در دوران همه گیری ویروس کرونا باز است ؟

بله، باز است. شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک وظیفه خود می داند تا در این دوران حساس همانگونه که شعار اسباب کشی آسان و راحت را می دهد، راحتی و آرامش را برای شما در اسباب کشی و جابه جاییتان فرام آورد و در کنارتان برای یک زندگی آرام و بی دغدغه باشد.

به این مقاله چند ستاره میدین؟

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]

من از قوانین #فاصله_اجتماعی حمایت می کنم . فاصله اجتماعی خود را با دیگران حفظ می کنم. چطور میتوانم از خدمات اسباب کشی شرکت ایزی پک در این شرایط استفاده کنم در حالی که نمی خواهم فاصله اجتماعی خودم را با دیگران در این دوران از دست بدهم ؟

شرکت ایزی پک تنها شرکتی در این صنعت است كه خدماتی را ارائه می دهد كه ذاتاً فاصله اجتماعی در آن و در این دوران رعایت می شوند.

مشتریان این گزینه را دارند که هر ساعت از شبانه روز  کامیون های باربری را به همراه نیروهای متخصص در امر اسباب کشی رزرو کرده و امر اسباب کشی خود را به نحو احسن انجام دهید.

همچنین در این شرایط شما مشتریان گرامی با پرداخت آنلاین دیگر نیازی نیست تا از رد وبدل کردن پول نقد و یا حتی استفاده مستقیم و برخورد نزدیک با کسی که دارای دستگاه پوز پول می باشد هیچ گونه دغدغه ای داشته باشید.

ما همچنین ظروف متحرک قابل حمل U-Box را ارائه می دهیم که نیازی به تعامل حضوری ندارند. ما به اندازه تعداد ظروف مورد نیاز شما به درب شما تحویل خواهیم داد. آنها را می توان در طی روزها یا هفته ها قبل از حمل یا قرار دادن در انبار بسته بندی کرد.

به این مقاله چند ستاره میدین؟

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]

به این مقاله چند ستاره میدین؟
[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]
, , , , , ,

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
درباره ایزی پک

ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جا به جایی و بسته بندی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در زمینه بسته بندی لوازم و خدمات جا به جایی فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

شماره تماس : 100 30 227 – 021

سبدخرید