خدمات شرکت ایزی پک

شرکت ایزی پک با بیش از یک دهه تجربه در زمینه اسباب کشی و بسته بندی، تمامی خدمات اسباب کشی را با توجه به نیاز شما ارائه می دهد. در ایران بیشتر شرکت هایی که خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند شرکت های باربری هستند که بیشتر خدمات آنها در قالب تهیه وسیله حمل و نقل و تهیه کارگر برای حمل بار میباشد ، اما شرکت ایزی پک جزو معدود شرکت های خدمات اسباب کشی میباشد که از شروع اولین مرحله اسباب کشی که شامل جمع آوری و بسته بندی اسباب منزل است در کنار شما خواهد بود و این همراهی تا آخرین مرحله که شامل چیدمان اسباب در منزل جدیدتان میباشد ادامه خواهد داشت . علاوه بر خدمات اسباب کشی ، شرکت ما دو سرویس VIP و ECO نیز در برنامه خود دارد. برای آشنایی بیشتر با خدمات اسباب کشی ما ، در زیر به شرح کامل آن می پردازیم.

لازم به ذکر است که خدمات قابل ارائه توسط شرکت ایزی پک به هیچ عنوان با خدمات شرکت های باربری یکسان نبوده و بسیار متفاوت با خدمات ارائه شده در این شرکت ها میباشد. به طور کلی خدمات ما شامل مدیریت و انجام کامل پروسه جابه جایی و اسباب کشی  فراد ، از شرو ع تا پایان میباشد.

 

خدمات اسباب کشی

شرکت ایزی پک خدمات اسباب کشی خود را به سه بخش تقسیم می کند.

  • جمع آوری و بسته بندی
  • حمل و نقل
  • بازکردن و چیدمان

 

جمع آوری و بسته بندی

یکی از مهمترین بخش ها در یک جا به جایی، جمع آوری و بسته بندی وسایل است. اگر بسته بندی اصولی و درست انجام شود کمترین آسیب به اسباب وارد می شود ، بسته بندی باید به گونه ای انجام شود که در طی جا به جایی احتمال تمام ضربه ها در نظر گرفته شود. تیم ایزی پک با استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا و با به کارگیری متخصصین خبره خیال شما را از بابت بسته بندی راحت میکنند.

متخصصین ما تمام اصول لازم برای یک بسته بندی عالی را می دانند و شرکت ما تمامی تجهیزات لازم برای بسته بندی محصولات شما از جمله کارتون، چسب و .. را فراهم می کند و نیاز نیست شما دیگر درگیر تهیه ی تجهیزات لازم بسته بندی باشید.

در یک جا به جایی متخصصین ما تمامی اسباب شما از جمله اسباب داخل کمد ها ، کابینت ها و وسایل سنگین منزل شما اعم از یخچال، پیانو و … را به صورت اصولی بسته بندی می کنند تا دچار صدمه  خاصی در هنگام جا به جایی نشوند.

متخصصین ما می دانند که برخی از اسباب بزرگ منزل برای جا به جایی، لازم است که به قطعات کوچکتری تقسیم شود تا به راحتی بتوان آن ها را جابه جا کرد . متخصصین ما می دانند که کدام اسباب شما نیاز به جدا شدن دارد و به نحوه جدا شدن و اتصال مجدد آنها تسلط کامل دارند.

 

 

یکی از مزیت های دیگر بسته بندی شرکت ایزی پک استفاده از چک لیست، لیبل یا چسب های رنگی است. بسیاری از اوقات پیش آماده است که به هنگام چیدن اسباب، بعد از جا به جایی دچار سردرگمی شده ایم و نمی دانیم کدام وسیله در کجا قرار دارد. متخصصین ما با تهیه چک لیست از اسباب منزل و تفکیک آنها با استفاده از لیبل ها و چسب های رنگی این روند را آسان می کنند.

شرکت ایزی پک با رعایت اصول بسته بندی تمامی وسایل داخل کمد و کابینت های شما را با توجه به جنس و نوع آن بسته بندی میکند. برای بسته بندی وسایل شیشه ای و شکستنی  با استفاده از تجهیزات تهیه شده توسط شرکت از محکم بودن و آسیب ندیدن آنها در هنگام جا به جایی اطمینان حاصل می کنند. متخصصین ما می دانند که فضای بین اسباب شکستنی در کارتون ها و یا جعبه های بسته بندی نباید خالی باشد زیرا با خالی بودن این فضاها احتمال ضربه وارد کردن بهم بالا می روند و امکان شکستن آنها وجود دارد به همین دلیل تمامی این فضاها را حتما پر می کنند.

علاوه بر وسایل خرده ریز، بسته بندی وسایل بزرگ هم بسیار پر اهمیت می باشد. به طور مثال برای آسیب ندیدن یخچال باید در گوشه های آن از متریال مناسب استفاده کرد و دور تا دور آن به کمک ضربه گیر و یا یک پوشاننده مناسب بسته شود تا در هنگام جا به جایی آسیب نبیند. شرکت ایزی پک برای تمام ابعاد وسایل و اسباب شما متریال و جعبه و تجهیزات مناسب برای بسته بندی دارد.

یکی دیگر از بسته بندی های مهم، بسته بندی وسایل لوکس از جمله لوستر و پیانو و … می باشد متخصصین ایزی پک با داشتن مهارت کافی برای بسته بندی این تجهیزات و آشنایی کامل به اصول باز و بسته کردن قطعات آن می توانند به شما این اطمینان را بدهند که وسایل شما به بهترین نحو ممکن جا به جا خواهند شد.

 

 

در بسته بندی اسباب منزل دانستن این موضوع که چه وسایلی در ابتدا باید بسته بندی شوند و چه نکاتی در بسته بندی آنها باید رعایت شود از اصول بسیار مهمی می باشد که متخصصین ما می توانند بهترین خدمات را در این عرصه برای شما مهیا کنند.

شرکت ایزی پک علاوه بر خدمات اسباب کشی منزل این خدمات را  در موارد جا به جایی اداری نیز ارائه می دهد. ما می دانیم که اسباب کشی در اداره جات بسیار متفاوت تر از منازل می باشد. در جا به جایی اسباب ادارات باید به نکات بسیاری از جمله بسته بندی اسناد و مدارک توجه به سزایی کرد ، زیرا نباید این اسناد و مدارک با هم قاطی و یا مفقود شوند. بسته بندی آنها از اهمیت زیادی برخودار است. بسته بندی تجهیزات کامپیوتری ، سیم ها و … نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. .متخصصین ما با استفاده از تجهیزات مناسب می توانند بسته بندی شما را به گونه ای انجام دهند تا تمامی تجهیزات شما بدون کم و کاستی و بدون کوچکترین آسیبی بسته بندی شوند. علاوه بر آن تهیه چک لیست و استفاده از لیبل ها نیز در این بخش بسیار کمک کننده است.

حمل و نقل

بعد از اینکه اسباب و وسایل به صورت کامل جمع آوری و بسته بندی و لیبل گذاری شده اند ، وارد بخش بعدی یعنی جا به جایی و انتقال این وسایل میشویم. در هنگام جا به جایی چندین نکته بسیار اهمیت دارد . یکی از مسائل بسیار مهم در امر جا به جایی انتخاب نوع ماشین برای حمل اثاثیه است. شما باید به میزان بار خود توجه کنید. ماشین اسباب کشی باید به اندازه اسباب شما باشد. استفاده از ماشین کوچکتر شما را در خطر آسیب دیدن اثاثیه تان می گذارد و شاید لازم باشد که چندین بار رفت و آمد داشته باشید. برعکس این موضوع هم وجود دارد در صورتی که ماشین حمل اثاثیه بزرگتر از میزان اسباب و و سایل شما باشد هم هزینه شما را افزایش می دهد و هم ممکن است اسباب شما در حین حمل و نقل آسیب ببیند. پس باید با توجه به میزان اسباب خود ماشین باربری را انتخاب کنید.کارشناسان ما با توجه به تجربه کافی در امر جابه جایی می توانند به راحتی تخمین بزنند که برای اسباب شما چه ماشینی مورد نیاز است و بهترین ماشین را برای شما تهیه کنند.

 

 

بعد از اینکه ماشین مورد نیاز خود را انتخاب کردیم وارد مرحله حمل اثاثیه به داخل ماشین خواهیم شد.

شاید بتوان گفت بیشترین آسیب اسباب دراین بخش اتفاق می افتد. شما باید بدانید که هر وسیله را چگونه باید جا به جا کرد. هر وسیله ای برای انتقال و پایین آوردن از پله و آسانسور نیاز به اصولی دارد که باید رعایت شود.

بهتر است ابتدا اسباب بزرگتر را وارد ماشین کنید و اسباب کوچک غیر شکستنی را بین اسباب بزرگتر قرار دهید. این نوع چیدمان اسباب در ماشین به شما کمک می کند تا میزان بیشتری از اسباب را در یک ماشین جا دهید. علاوه بر این پر شدن و نداشتن فضای خالی بین اسباب باعث می شود تا احتمال ضربه دیدن آنها به هنگام حمل و نقل نیز کاهش پیدا کند. البته این چیدمان نباید به گونه ای باشد که اسباب به هم فشار بیارند و باعث آسیب دیدن شوند. همکاران ما در ایزی پک بهترین اصول برای چیدمان اسباب در داخل ماشین را می دانند و تنها کافی است شما به ما اعتماد کنید و مطمئن باشید که با رعایت اصول چیدمان از سمت کارشناسان ما هیچ گونه آسیبی به اسباب شما به هنگام حمل و نقل وارد نخواهد شد.

بعد از اینکه چیدمان اسباب در ماشین به اتمام رسید همکاران ما از محکم بودن جای اسباب اطمینان حاصل می کنند. بعد از اینکه مطمئن شدند اسباب از جای خود تکان نمی خورد حرکت به محل جدید شما را آغاز میکنند. رانندگان ما بهترین مسیر را برای جا به جایی اسباب شما انتخاب می کنند تا در طول مسیر کمترین آسیب به اسباب شما وارد شود. پس از رسیدن به مقصد با توجه به لیبل ها  و علائم گذاشته شده بر روی بسته ها ،  وسایل به داخل منزل جدید انتقال پیدا می کند و وسایل مربط به هر بخش در همان قسمت قرار می گیرد. مثلا وسایل آشپزخانه را در آشپزخانه قرار می دهند تا چیدمان آن آسان تر باشد.

باز کردن و چیدمان

شرکت ایزی پک با اطمینان خاطر به شما می گوید که تمامی مراحل اسباب کشی را به طور کامل و بدون نیاز به حضور شما انجام خواهد داد. یکی از این مراحل باز کردن و چیدمان اسباب شما است. قبل از وارد شدن اسباب به محل جدید باید نظافت منزل جدید صورت گیرد زیرا بعد از چیدمان و یا وارد شدن اسباب تمیز کاری ، سخت تر خواهد شد.

بعد از نظافت و ورود وسایل به داخل منزل بحث چیدمان منزل جدید آغاز می شود. تیم ایزی پک دارای متخصصین دکوراسیون داخلی هستند که می توانند بهترین چیدمان را برای منزل جدید شما پیشنهاد دهند و بهترین نوع چینش وسایل در منزل جدید را برای شما محیا کنند.

 

 

یکی از دغدغه های بزرگی که بسیاری از ما بعد از جا به جایی داریم نوع چیدمان منزل است . ایزی پک به شما این اطمینان را می دهد که بهترین چیدمان را برای منزل جدید شما با رعایت اصول روز چیدمان و دکور داخلی و همچنین رعایت اصول فنکشویی برای شما محیا کند. همکاران ما با توجه به چک لیست تهیه شده و لیبل ها تمامی اسباب شما در جای خود قرار می دهند.

یکی از کارهای زمانبر در جا به جایی چیدمان منزل است که شرکت ما برای شما این کار را انجام می دهد تا شما با آسایش کامل و بدون نیاز به حضور در محل کار خود را به ما بسپارید.

سرویس VIP

تمامی مراحل توضیح داده شده در بالا به صورت کامل در سرویس VIP ارائه می شود. یعنی خدمات کامل از جمله آماده سازی و بسته بندی، حمل و چیدمان برای شما فراهم میشود. خدمات این سرویس در ابتدا با حضور مشاور و کارشناسان در محل منزل فعلی و یا جدید شما صورت می گیرد.

کارشناسان و مشاورین ایزی پک با بررسی و کارشناسی حجم  و نوع اسباب موجود در محل و بررسی نوع خدمات مورد نیاز شما ،  بهترین پیشنهاد را برای جا به جایی به شما خواهند داد و پس از توافق میان شما و کارشناسان ما قرارداد بین طرفین امضا خواهد شد . در تاریخ مشخص شده در قرارداد ، کارشناسنان و نیروهای ما به همراه وسایل و تجهیزات کامل در محل شما حاضر می شوند. در میان کارشناسان ما نیروهای فنی برای بسته بندی و باز کردن وسایل لوکس مانند لوستر، میز بیلیارد و … نیز وجود دارد. بعد از بسته بندی و آماده سازی وسایل ، کارحمل و انتقال اسباب به محل جدید و چیدمان  وسایل در منزل جدیدتان انجام خواهد شد .

در این پروسه نیازی به حضور شما در هنگام انجام کار نیست. این پروسه به صورت کامل توسط تیم ما مدیریت می شود و شما می تواند تنها به منزل جدید بعد از چیدمان بیاید و از آن استفاده کنید.

 

 

این سرویس ما برای چه افرادی مناسب است؟

  • افرادی که شاغل هستند و نمی توانند در هنگام اسباب کشی حضور داشته باشند و نیاز به نیروهای متخصص برای اسباب کشی خود دارند
  • افرادی که در مسافرت به سر می برند و یا خارج از ایران هستند می توانند تنها با سفارش به ما، از همه خدمات ما بهره مند شوند و به هنگام بازگشت فقط به محل جدید مراجعه کنند و با خیال راحت و بدون نیاز به انجام کاری از امکانات منزل جدید خود بهره ببرند.
  • افرادی که نمیخواهند درگیره استرس و مشکلات یک اسباب کشی سنتی شوند.
  • شرکت هایی که برای اسباب کشی نیروی کافی و یا زمان کافی ندارند و یا امکان حضور در محل را ندارند.

تمامی افراد می توانند از این سرویس استفاده کنند و از مزایای آن بهره ببرند. از آنجایی که این سرویس ممکن است برای همه افراد به صرفه نباشد و یا نخواهند این مقدار هزینه برای اسباب کشی خود کنند ما سرویس دیگری به اسم سرویس اکو نیز داریم.

سرویس ECO

سرویس ECO یک سرویس مقرون به صرفه برای تمامی افراد می باشد. در این نوع سرویس شما می توانید با توجه به نیاز خود و شرایط مختلف خود از برخی از سرویس های ما استفاده کنید. یکی از امتیازات این خدمات بسته های از پیش طراحی شده با شرایط مختلف افراد و انواع جا به جایی هاست.

این بسته ها دارای تخفیف های مناسب با شما می باشد. علاوه بر این شما می توانید در کنار این خدمات از نیروهای بسته بندی متخصص نیز استفاده کنید. می توان گفت در اصل در این بخش ما کارجمع آوری و بسته بندی را برای شما انجام می دهیم و یا تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی را در اختیار شما قرار می دهیم.

یکی از مزیت های شرکت ایزی پک این است که شما بعد از تهیه یک پکیج در صورت اضافه ماندن هر کدام از تجهیزات میتوانید آن را به شرکت باز گردانید و هزینه آن را دریافت کنید.

برای اطلاع از تعرفه خدمات با ما تماس بگیرید : ۲۲۷۳۰۱۰۰ – ۲۲۷۳۰۲۰۰