درباره ما

خدمات ما

شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک با سابقه ۱۱ ساله خود آماده ارائه انواع خدمات اسباب کشی از بسته بندی وسایل منزل تا حمل و نقل و چیدمان در منزل جدید می باشد .

 1. اسباب کشی آسان VIP

  سرویس VIP از اولین مرحله یک اثاث کشی که همان جمع آوری و بسته بندی وسایل موجود در یک خانه می باشد آغاز می شود وتا آخرین مرحله یعنی چیدمان وسایل داخل منزل جدید به پایان می رسد .خدمات VIP ایزی پک با بازدید و کارشناسی از محل شما آغاز خواهد شد به این ترتیب که بعد از تماس شما با مجموعه ایزی پک کارشناسان ما به محل شما آمده و در رابطه با کلیه مراحل جا به جایی و چگونگی انجام آن که خاص شما می باشد توضیحات لازم را ارائه خواهند داد در این مرحله کارشناسان ما علاوه بر ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات احتمالی شما هزینه خدمات درخواستی شما را برآورد کرده و در نهایت با توجه به نیاز شما به خدمات این مجموعه قرارداد همکاری به امضای طرفین خواهد رسید .

  ⇐ بیشتر بدانید

 2. اسباب کشی آسان ECO

  یکی دیگر از سرویس های خدمات اسباب کشی آسان مجموعه ایزی پک ، سرویس ECO می باشد. اگر بخواهیم تفاوت میان سرویس VIP و سرویس ECO  را بیان کنیم می بایست به این موضوع اشاره کنیم که شما در سرویس VIP مدیریت واجرای تمام مراحل اسباب کشی تان را به تیم های اجرائی ما سپرده و کلیه مراحل انجام کار توسط این مجوعه انجام خواهد گرفت ولی در رابطه با سرویس ECO موضوع کمی فرق میکند در سرویس ECO شما  می توانید بسته به نیاز خود از خدمات قابل ارائه این مجموعه استفاده کرده و در طول مراحل اسباب کشی هزینه های خود را مدیریت کنید.در سرویس ECO اساس خدمات ارائه شده بر پایه صرفه اقتصادی برای شما می باشد کارشناسان ما در مجموعه ایزی پک پس از بررسی های انجام گرفته نسبت به تجربیات قبلی و با توجه به نیاز افراد به خدمات مختلف اسباب کشی آسان ، بسته هائی را طراحی کرده اند که می تواند دقیقا نیاز شما برای انجام یک اسباب کشی با صرفه و اقتصادیباشد. بسته های اقتصادی شامل تعدادی از لوازم و متریال مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل می باشد که تعداد ونوع لوازم دراین بسته ها با توجه به وسایل موجود دریک خانه و با درنظر گرفتن متراژ و یا آیتم های دیگر تغییر خواهد کرد.

  ⇐ بیشتر بدانید

 3. جمع آوری و بسته بندی

  یکی از مهمترین بخش های یک جابه جایی ، جمع آوری و بسته بندی وسایل می باشد . اگر بسته بندی لوازم داخل منزل به صورت اصولی و درست انجام شود می توان انتظار داشت که درطول انجام مراحل مختلف اسباب کشی کمترین آسیب به اسباب وارد خواهد شد . یادتان باشد درطول انجام مراحل جمع آوری و بسته بندی وسایل ، آیتم هایی که تضمین کننده حفظ سلامت وسایل در طول مراحل یک جابه جائی می باشد را می بایست در نظر گرفت .

  ⇐ بیشتر بدانید

 4. حمل و جابه جایی

  بعد از جمع کردن وسایل داخل یک خانه و ایمن سازی آنها جهت مراحل بعدی اسباب کشی نوبت به حمل و جابه جایی وسایل منزل به محل جدید می رسد. حمل و جابه جایی وسایل منزل دومین بخش از مراحل یک اسباب کشی می باشد و همچنین نسبت به این موضوع تاکید شد؛ برای اینکه بتوان در این مرحله یک جابه جائی ایده آل را پشت سر گذاشت ، می بایست که تمهیدات لازم را در هنگام جمع آوری و بسته بندی وسایل به کار گرفت .

  ⇐ بیشتر بدانید

 5. باز کردن و چیدمان

  آخرین بخش از مراحل یک اسباب کشی باز کردن و چیدمان وسایل منزل در محل جدید می باشد . بعد ازپشت سر گذاشتن مراحل جمع آوری و ایمن سازی وسایل وانتقال آن ها به خانه جدید ، نوبت به باز کردن بسته ها و کارتن ها و جای گذاری آن ها در قسمت های مختلف منزل می رسد . معمولا این قسمت از اسباب کشی تحت تأثیر خستگی ناشی از مراحل قبلی حمل و جابه جائی قرار گرفته و انجام آن را سخت تر خواهد کرد .

  ⇐ بیشتر بدانید

 6. فروش محصولات اسباب کشی

  فروش انواع ملزومات اسباب کشی همچون : کارتن اسباب کشی ، پلاستیک ضد ضربه حباب دار ، کاغذ بسته بندی ، چسب بسته بندی و …

  ⇐ مشاهده همه محصولات

درباره ما

ایزی پک easypack نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جابه جایی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در این زمینه فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

نام ایزی پک easypack ، ترکیبی از نوع فعالیت و دغدغه اصلی این کار (بسته بندی آسان) انتخاب شد که در طول این سالها، در سایه رعایت استانداردهای روز و مشتری مداری، کارنامه موفقی از فعالیت های این مجموعه برجای مانده است. با توجه به اینکه در سالهای گذشته اطلاعات مردم نسبت به چگونگی انجام یک جابه جائی استاندارد و اصولی کافی نبود این خدمات صرفا در راستای جابه جايی های خارجی ارائه میشد، اما امروزه با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی و افزایش دغدغه ها و روزمرگی مردم حضور این نوع خدمات در جابه جائی های داخلی نیز به شدت ملموس و مورد نیاز میباشد.

تقریبا همه ما حداقل یک بار جابه جائي و نقل مکان از یک محل به محل جدید را تجربه کرده ایم و با سختی ها ،استرس ها و سایر مشکلاتی که در این نقل مکان و جابه جائي ها وجود دارد آشنائی داریم.جالب است بدانید که طبق یک نظر سنجی که در سال ۹۵ از بین ۳۰۰۰ نفر در نقاط مختلف شهر و اقشار مختلف جامعه صورت گرفت بیش از ۶۳ در صد مخاطبین از اسباب کشی و نقل مکان از یک محل به محل دیگر ، با عناوینی از قبیل کابوس ،استرس ، خستگی و دعوای خانوادگی وسایر عناوین منفی یاد کردن و این در صورتی است که اگر یک جابه جائی به درستی مدیریت و انجام شود نقل مکان به محل جدید میتواند تجربه لذت بخشی را به همراه داشته باشد.با تلاش همکاران ما ، شرکت ایزی پک easypack به واسطه همکاری و ارتباطات کاری با شرکت های بزرگ بسته بندی خارجی ، توانسته تا خدمات به روز و هماهنگ با سایر نقاط دنیا را بومی سازی و به مشتریان خود که قصد جابه جائی شهری و یا نقل مکان به شهرسان هارا دارند ارائه دهد. ما امروزبا تکیه بر بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه بسته بندی و انجام جابه جائی های خاص توانسته ایم شرایط و ملزومات یک جابه جایی استاندارد و اصولی را برای مشتریان خود محیا کنیم تا بتوانیم به واسطه نیروهای اجرايي با تجربه و متریال تخصصی ، تجربه شیرینی از انجام یک جابه جایی را به مشتریان خود انتقال دهیم.

برخی از مشتریان ایزی پک

شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک
موسسه نور کوثر ایرانیان
جابه جایی و خدمات ساختمان مرکزی تهران این موسسه در مدت ۶ روز با متراژ ۱۱۰۰ متر و به صورت خدمات کامل بسته بندی و حمل صورت گرفت .
شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک
سفارتخانه ایتالیا
ارسال لوازم دیپلماتیک به ایتالیا با تعداد پروژه ۳۰۰ عدد در متراژهای متنوع به صورت خدمات Packing & moving انجام گردید .
شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک
سفارتخانه کرواسی
ارسال لوازم دیپلماتیک به کرواسی با تعداد پروژه ۳۰ عدد در متراژهای متنوع به صورت خدمات Packing & moving انجام گردید .
شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک
شرکت مولفیکس
جابه جایی دفتر اداری شرکت مولفیکس در مدت ۵ روز با متراژ ۶۵۰ متر و به صورت خدمات کامل بسته بندی و اسباب کشی صورت گرفت .
شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک
سفارتخانه بلژیک
ارسال لوازم دیپلماتیک به بلژیک با تعداد پروژه انجام شده ۳۵ عدد در متراژهای متنوع به صورت خدمات Packing & moving انجام گردید .
شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک
سازمان گمرک ایران
جابه جایی ساختمان مرکزی سازمان گمرک در مدت ۷ روز با متراژ ۱۲۰۰ متر و به صورت خدمات کامل بسته بندی و اسباب کشی انجام گردید .
ایزی پک

تاریخچه و سوابق

اردیبهشت ۱۳۸۲

آغاز همکاری با یکی ازسفارت خانه های مقیم در ایران به صورت پراکنده و کاملا محدود

شهریور ۱۳۸۴

آغاز همکاری با شرکت های packing & moving  اروپایی و فراگرفتن آموزش های لازم جهت انجام امور مربوط به بسته بندی  و ایمن سازی لوازم مسکونی و تجاری

فروردین ۱۳۸۶

فعالیت به صورت تخصصی در حوزه بسته بندی و حمل لوازم حساس و خاص جهت ارسال به خارج از کشور

اسفند ۱۳۸۸

گسترش فعالیت در حوزه همکاری با شرکت های حمل و نقل بین المللی و سفارت خانه های مقیم در ایران از جمله فرانسه ایتالیا آلمان هند مالزی کرواسی

شهریور ۱۳۹۰

شروع فعالیت در حوزه انجام فرآیند بسته بندی و ایمن سازی لوازم جهت جابه جایی های داخلی

۱۳۹۱

شروع فرآیند اجراء و مدیریت پروسه جابه جایی افراد برای اولین بار در داخل کشور به صورت   انحصاری و تطبیق پذیر

۱۳۹۵

شروع فعالیت در حوزه بسته بندی صنعتی و تجاری جهت ایمن سازی دستگاهای صنعتی و محصولات تجاری در طول پروسه حمل و نقل داخلی و خارجی

نظرات مشتریان ما

درباره ایزی پک

ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جا به جایی و بسته بندی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در زمینه بسته بندی لوازم و خدمات جا به جایی فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

شماره تماس : 100 30 227 – 021

سبدخرید