ایزی پک easypack نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جابه جایی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در این زمینه فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.
نام ایزی پک easypack ، ترکیبی از نوع فعالیت و دغدغه اصلی این کار (بسته بندی آسان) انتخاب شد که در طول این سالها، در سایه رعایت استانداردهای روز و مشتری مداری، کارنامه موفقی از فعالیت های این مجموعه برجای مانده است. با توجه به اینکه در سالهای گذشته اطلاعات مردم نسبت به چگونگی انجام یک جابه جائی استاندارد و اصولی کافی نبود این خدمات صرفا در راستای جابه جايی های خارجی ارائه میشد، اما امروزه با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی و افزایش دغدغه ها و روزمرگی مردم حضور این نوع خدمات در جابه جائی های داخلی نیز به شدت ملموس و مورد نیاز میباشد.
تقریبا همه ما حداقل یک بار جابه جائي و نقل مکان از یک محل به محل جدید را تجربه کرده ایم و با سختی ها ،استرس ها و سایر مشکلاتی که در این نقل مکان و جابه جائي ها وجود دارد آشنائی داریم.جالب است بدانید که طبق یک نظر سنجی که در سال ۹۵ از بین ۳۰۰۰ نفر در نقاط مختلف شهر و اقشار مختلف جامعه صورت گرفت بیش از ۶۳ در صد مخاطبین از اسباب کشی و نقل مکان از یک محل به محل دیگر ، با عناوینی از قبیل کابوس ،استرس ، خستگی و دعوای خانوادگی وسایر عناوین منفی یاد کردن و این در صورتی است که اگر یک جابه جائی به درستی مدیریت و انجام شود نقل مکان به محل جدید میتواند تجربه لذت بخشی را به همراه داشته باشد.

با تلاش همکاران ما ، شرکت ایزی پک easypack به واسطه همکاری و ارتباطات کاری با شرکت های بزرگ بسته بندی خارجی ، توانسته تا خدمات به روز و هماهنگ با سایر نقاط دنیا را بومی سازی و به مشتریان خود که قصد جابه جائی شهری و یا نقل مکان به شهرسان هارا دارند ارائه دهد. ما امروزبا تکیه بر بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه بسته بندی و انجام جابه جائی های خاص توانسته ایم شرایط و ملزومات یک جابه جایی استاندارد و اصولی را برای مشتریان خود محیا کنیم تا بتوانیم به واسطه نیروهای اجرايي با تجربه و متریال تخصصی ، تجربه شیرینی از انجام یک جابه جایی را به مشتریان خود انتقال دهیم.