برآورد هزینه و عقد قرارداد

خدمات اسباب کشی ایزی پک

بخش سوم از شروع همکاری با مجموعه ایزی پک برآورد هزینه و عقد قرارداد خواهد بود. همان گونه که در بخش های قبل به آن اشاره شد کارشناسان ارسالی این مجموعه ضمن ارائه مشاوره و شرح کامل خدمات مورد نیاز کار برآورد هزینه کل پروسه کاری که مورد نیاز پروسه جابه جایی شما خواهد بود را انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است که این برآورد قیمت با در نظر گرفتن تمامی مواردی که مربوط به پروسه جابه جایی شما میشود انجام خواهد گرفت، مواردی از قبیل نوع متریال و تعداد نیروی بسته بندی ، ملزومات حمل و جابه جایی ، و سایر موارد مربوط به بخش باز کردن و چیدمان که همگی در این موضوع تاثیر گذار خواهند بود.

بعد از انجام برآورد قیمت و توافقات مالی تمامی موارد مذکور در قالب قرارداد ثبت خواهد شد تا مشتری که از این به بعد کارفرما نامیده خواهد شد با خیال راحت به سایر امور مربوط به روزمرگی و مشغله های روزمره خود برسد و دیگر نگرانی از بابت چگونگی انجام و مدیریت جابه جایی خود نباشد.

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید .۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

درباره ایزی پک

ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جا به جایی و بسته بندی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در زمینه بسته بندی لوازم و خدمات جا به جایی فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

شماره تماس : 100 30 227 – 021

سبدخرید