کارشناسی رایگان در محل

خدمات اسباب کشی ایزی پک

بخش دوم از فرآیند همکاری با مجموعه ایزی پک ارسال کارشناس به محل مشتری خواهد بود. بعد از مشاوره تلفنی و کسب اطلاعات اولیه از همکاران ما نوبت به ارسال کارشناس حضوری به محل مشتری و بازدید از محل می رسد.

با توجه به متنوع بودن نوع لوازم و خدمات قابل ارائه در پروسه کاری یک جا به جائی ، انجام این بخش از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود .

کارشناسان ما با حضور در محل شما علاوه بر ارائه اطلاعات کامل در رابطه با هر یک از قسمت های خدمات مورد نیاز شما ، کار برنامه ریزی و زمانبندی اسباب کشی تان را با توجه به خواست و نیاز شما انجام خواهند داد .

لازم به ذکر است با توجه به ماهیت خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه سرویس کارشناسی در محل کاملا رایگان بوده و هیچگونه وجهی بابت انجام این موضوع توسط پرسنل ارسالی ایزی پک از مشتری دریافت نخواهد شد.

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید .۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

درباره ایزی پک

ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جا به جایی و بسته بندی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در زمینه بسته بندی لوازم و خدمات جا به جایی فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

شماره تماس : 100 30 227 – 021

سبدخرید