مقالات

اسباب کشی را برای خود آسان و بی دردسر سازید!

اسباب کشی منزل

انگلیسی ها می گویند سه بار اسباب کشی به شما به اندازه ی یک آتش سوزی ضرر می رساند! از این کار سخت و طاقت فرسا گریزی نیست با وجود آنکه حتی تصورش هم شما را به وحشت می اندازد.گویی بسته بندی و در نهایت باز کردن این همه اسباب و اثاثیه تمامی ندارد و تا ابد ادامه دارد.

 

اسباب کشی

اسباب کشی

 

اما چگونه اسباب کشی سریع و کم دردسری داشته باشیم؟

۱- برای جمع آوری کارتن های لازم برای بسته بندی از چند هفته قبل اقدام کنید و در هنگام بسته بندی،وسایل سبک و پرحجم را در کارتن های بزرگ و وسایل سنگین و کم حجم را در کارتن های کوچک قرار دهید تا از این طریق حمل وسایل و بارها برایتان آسانتر شود.

۲- هرفردی را مسئول جمع کردن و یا چیدن بخشی از اثاث خانه کنید و اگر قرار است خودتان به تنهایی اقدام کنید، پیشنهاد می کنیم تا اتمام کار هربخش از خانه به سراغ بخش های دیگر نروید تا دچار سردرگمی و آشفتگی نشوید.

۳- هنگام بسته بندی جعبه ها، روی هر بسته، محتویات و محل استقرار آن را با تیکت یا ماژیک ثبت کنید.

۴- هنگام انتقال وسایل به منزل جدید ، شخصی را داخل خانه به عنوان ناظر قرار دهید تا بر قراردادن بسته های مربوط به هربخش خانه در جای صحیح آن نظارت لازم را به عمل آورد.

اسباب کشی

اسباب کشی

۵- چیدن انباری را بعد از اتمام کار چیدمان داخل خانه انجام دهید.

۶- بهتر است مادر خانواده زودتر از هربخش اثاث مربوط به آشپزخانه را سامان دهد.

۷- ابتدا وسایل بزرگ و دست وپاگیر نظیر کمدها و… را در کناری قرار دهیدتا در نهایت براساس فضای باقی مانده آن ها را به بهترین شکل سامان دهید.

۸- لباس های آویزی داخل کمدها را سریع آویزان کنید تا از چروک شدن آن ها و دوباره کاری جلوگیری به عمل آورید.

۹- نقاط حساس اسباب و اثاثیه (نظیر گوشه میزهای چوبی) را به وسیله ی پلاستیک های حبابدار،پلاستیک های ساده و یا حتی مقواهای زخیم عایق بندی کنید.

۱۰- قبل از ورود به منزل جدید و انتقال وسایل و اسباب کشی،حتما آنجارا کاملا تمیز کرده و سم پاشی نمایید تا از ورود احتمالی حشرات موذی به آنجا جلوگیری به عمل آورید.

۱۱- اگر قرار است پرده ها،قالی ها و… رابشویید،قبل از اسباب کشی این کار را انجام دهیدتا از ایجاد دردسرها و دوباره کاری های بعدی جلوگیری به عمل آورید.

 

اسباب کشی

اسباب کشی

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید . ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

به این مقاله چند ستاره میدین؟
[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]
, , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ایزی پک

ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جا به جایی و بسته بندی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در زمینه بسته بندی لوازم و خدمات جا به جایی فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

شماره تماس : 100 30 227 – 021

سبدخرید