مقالات

خدمات حمل اثاثیه منزل

خدمات حمل اسباب و اثاثیه منزل

خدمات حمل اثاثیه منزل شامل ارائه خدماتی میباشد که کلیه مقدمات و نیازهای اولیه و اساسی انقال وسایل از یک محل به محل دیگر را فراهم نماید .

مواردی که در خدمات حمل اثاثیه منزل باید مورد توجه قرار گیرد شامل :
۱) آماده سازی و ایمن سازی اثاثیه ، قبل از شروع بارگیری
۲) انتقال صحیح و اصولی وسایل به ماشین حمل کننده
۳) چیدن صحیح و ایمن وسایل ، داخل ماشین حمل کننده
۴) پیاده کردن و انتقال وسایل به محل جدید با حفظ نکات ایمنی

خدمات حمل اثاثیه منزل

خدمات حمل اثاثیه منزل

شاید در ظاهر این مراحل ، ساده به نظر بیاید اما جالب است بدانید که ۸۰٪ از خساراتی که در انتقال و حمل وسایل در یک اسباب کشی رخ میدهد ، به دلیل بی توجهی و یا عدم تجربه و تخصص افراد در انجام درست این ۴ مرحله میباشد.
اشتباهی که خیلی از افراد در حمل اثاثیه منزل مرتکب آن میشوند ، اعتماد و محول کردن انجام این امور به افراد غیر متخصص میباشد . در ظاهر خیلی از شرکت های باربری کار حمل اثاثیه منزل را انجام میدهند ، ولی اینکه آیا خدمات حمل اثاثیه منزل نیز توسط این باربری ها به درستی ارائه میشود یا نه ؟ سوال مهمی میباشد.

ما در شرکت خدماتی بسته بندی و حمل ایزی پک همواره با به روز کردن اطلاعات و امکانات حرفه ای خود ، در راستای ارایه خدمات جامع و کامل، این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا با رعایت کامل نکات ایمنی و منطبق با شرایط موجود (شرایط بارگیری، شرایط حمل و شرایط تخلیه) ، کلیه وسایل مورد جابه جایی شما را ایمن سازی کنیم تا اثاثیه شما به بهترین شکل ممکن از مبدا تا مقصد با هر بعد مسافتی به سلامت جابه جا شود.

ارائه خدمات منحصر به فرد متناسب با شرایط حمل ، رفع دغدغه های موجود در انجام جابه جایی ، مدیریت مشکلات فنی احتمالی در حین انجام کار ، همان چیزی است که باعث میشود تجربه شما از همکاری با ما (ایزی پک) یک تجربه لذت بخش از خدمات جابه جایی باشد.
همکاران ما در بخش خدمات حمل اثاثیه منزل ایزی پک تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا استرس و فشارهای عصبی شما در هین انجام یک جابه جایی را به حداقل رسانده و آرامش شما را فراهم آورند.

خدمات حمل اثاثیه منزل

خدمات حمل اثاثیه منزل

شما میتوانید با اعتماد به تخصص و تجربه ما (ایزی پک) ، از خدمات حمل اثاثیه  این مجموعه استفاده نموده و با خیالی آسوده وسایل و اثاثیه خود را به صورت حمل داخلی، حمل به شهرستان و یا حمل به خارج از کشور جابه جا نمائید.

دانلود فایل pdf

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات تخصصی اسباب کشی ایزی پک با ما تماس بگیرید : ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

خدمات حمل اثاثیه منزل

خدمات حمل اثاثیه منزل

به این مقاله چند ستاره میدین؟
[تعداد: ۴   میانگین:  ۴.۳/۵]
, , , , , , ,

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
درباره ایزی پک

ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جا به جایی و بسته بندی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در زمینه بسته بندی لوازم و خدمات جا به جایی فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

شماره تماس : 100 30 227 – 021

سبدخرید