مشاوره تلفنی

خدمات اسباب کشی ایزی پک

تماس تلفنی با مرکز تماس مشتریان ایزی پک یکی از راه های ارتباط مستقیم در راستای پاسخگوئی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد با توجه به منحصر به فرد بودن خدمات مجموعه ایزی پک و با درک این موضوع که حتما شما عزیزان برای همکاری با ما دچار سوالات و موارد حل نشده زیادی در ذهنتان خواهید شد ، همکاران ما در طول ایام هفته از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ آماده پاسخگوئی به سوالات شما خواهند بود.

شما می توانید به راحتی پروسه اسباب کشی خود را حداقل ۱۰ روز قبل از شروع ، با اولین تماس با ما آغاز کرده تا کارشناسان ما در کمال آرامش و صبر به تمامی سولات شما پاسخ داده و در صورت نیاز مقدمات ارسال کارشناس حضوری به محل شما را فراهم سازند.

ما به خوبی می دانیم سوالات و موضوعاتی که در ذهن شما در رابطه با چگونگی برون سپاری پروسه جابه جائی تان وجود دارد می بایست تماما پاسخ داده شود پس تمام سعی همکاران ما پاسخگوئی درست و به جا به موارد ذکر شده از سمت شما می باشد.

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید .۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

درباره ایزی پک

ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جا به جایی و بسته بندی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در زمینه بسته بندی لوازم و خدمات جا به جایی فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

شماره تماس : 100 30 227 – 021

سبدخرید