نظرات مشتریان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سلام ، بسته بندی مناسب و با کیفیت ، حمل و نقل اصولی ، و همچنین باز کردن و چیدمان بسیار مناسب در محل جدید با سرعت عمل بسیار بالا و خوب ، برخورد مناسب کارکنان ، از مزایای شرکت ایزی پک بود .

منیریه - خانم محسنی

بنده از طریق گوگل و مقالات آموزشی خوبی که ایزی پک تولید و تهیه کرده بود با این شرکت آشنا شدم و تصمیم بر این گرفتم که تمامی مراحل اسباب کشی خودم رو به این شرکت واگذار کنم / به صورت تمام و کمال از تمامی مراحل کار رضایت کامل دارم و خسته نباشید میگم به کارکنان خوب ایزی پک / ممنون

شهرک چشمه - خانم امینی

برای بنده سرعت عمل بسیار مهم بود و با شرکت ایزی پک توانستم در حداقل زمان ممکن جا به جایی منزل خود را انجام دهم . بسته بندی وسایل منزل را به خوبی و با کیفیت انجام دادند و وسایل را به محل جدید انتقال و در انتها اسباب بسته بندی شده را باز و در محل مورد نظر چیدمان کردند . در انتها تمامی ملزومات اسباب کشی که در کار استفاده شده بود به بنده تحویل دادند که میتوانم در اسباب کشی های بعدی از آنها استفاده کنم . ممنون از ایزی پک

شهرک اکباتان - آقای رضوی

از بسته بندی تا حمل و نقل و باز کردن و چیدمان اصولی در منزل جدید به خوبی و با بهترین کیفیت انجام شد و رضایت کامل را از شرکت ایزی پک داشتم ، این شرکت را به همگی دوستان توصیه میکنم .

تجریش - آقای نجاتی

از مرحله صفر تا صد اسباب کشی شرکت ما را انجام دادند بسیار با کیفیت و عالی ، ممنونم از دوستان خوبمون در شرکت ایزی پک

تهرانپارس - آقای محمدی

با سلام ، دوستان خوب ما در شرکت ایزی پک بسیار حرفه ای و اصولی بسته بندی وسایل منزل بنده رو انجام دادند ، بعد از حمل و نقل به محل جدید دوباره بسیار حرفه ای چیدمان رو برای بنده در منزل جدید به پایان رساندند و همه چی خوب و عالی پیش رفت . ممنون از شما

قیطریه - خانم محمدی

تیم ایزی پک بسیار حرفه ای و عالی بودن ، ممنون از گروه خوب ایزی پک که در اسرع وقت کارهای بسته بندی وسایل و اسباب کشی بنده رو انجام دادن / ممنون از همگی دوستان

سعادت آباد - خانم اربابی

از نظر ما اولین قدم برای یک همکاری خوب و موفق انجام یک همکفری دوستانه و ارائه مشاوره درست و تخصصی می باشد . کارشناسان ما با حضور در محل مورد نظر ، علاوه بر ارائه مشاوره و تضویحات تکمیلی در رابطه با چگونگی انجام مراحل جا به جایی و برآورد هزینه خدمات مورد نیازتان ، نظرات و خواسته های شما را ثبت و در صورت نیاز به تیم های اجرائی انتقال خواهند داد .

مشاوره ، کارشناسی و برآورد هزینه در محل - ایزی پک

بعد از توافقات صورت گرفته در رابطه با مراحل ارائه خدمات و برآورد هزینه مشخص شده توسط کارشناس ، کلیه این موارد در قرارداد ثبت و به امضای طرفین خواهد رسید .

عقد قرارداد - ایزی پک
درباره ایزی پک

ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جا به جایی و بسته بندی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در زمینه بسته بندی لوازم و خدمات جا به جایی فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

شماره تماس : 100 30 227 – 021

سبدخرید